Gwiaździsty napisał(a):

No popatrz, a Warszawie była akcja ? I zobacz jaka jest reakcja. Jest różnica ?
|
No widzisz, a u nas była taka reakcja żeby ukarać jak najmniej niewinnych ludzi za race na derbach ale to oczywiście się
ludziom z C niepodobalo wiec musieli pójść krok dalej. Pokazali własnie jak to wszyscy są razem i jak to się liczą z innymi ludźmi na stadionie (liczą się ale tylko z złotówką od ich biletu), a teraz oczekiwania żeby ktoś się z nimi solidaryzował.