Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3749
Stary 20.03.2014, 10:18
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post

No popatrz, a Warszawie była akcja ? I zobacz jaka jest reakcja. Jest różnica ?

No widzisz, a u nas była taka reakcja żeby ukarać jak najmniej niewinnych ludzi za race na derbach ale to oczywiście się
ludziom z C niepodobalo wiec musieli pójść krok dalej. Pokazali własnie jak to wszyscy są razem i jak to się liczą z innymi ludźmi na stadionie (liczą się ale tylko z złotówką od ich biletu), a teraz oczekiwania żeby ktoś się z nimi solidaryzował.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 20.03.2014 o godz. 10:22.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując