Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3591
Stary 19.03.2014, 08:13
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Pier.do.l..ić Bednarza i jego wypowiedzi. Iść na Wisłę. Wspierać Klub na każdym kroku. Wisła to Twój Klub. Każdego z nas. I każdy z nas jest za niego odpowiedzialny. Nie chciałbym żebyśmy dali się wciągać w politykę. To co opowiadał Prezes Bednarz to jest kur..w.a kpina i wiemy już, że mamy do czynienia z człowiekiem, który nawet, jeśli jest w miarę sprawnym zarządcą, to Białą Gwiazdę on ma w d.up.ie a nie w sercu co oznacza, że nie możemy traktować go poważnie. Nie uważam jednak, że niską frekwencją mamy robić na złość Bednarzowi, bo bardziej robimy źle naszej Wisełce. Bardziej Kocham Wisłę niż nie lubię Bednarza, dlatego uważam, że obecność na meczu jest obowiązkiem każdego Wiślaka, który może pojawić się na meczu. Obecność policji? Czuję przypał...
Swoją obecnością popierasz nowości zafundowane przez legionistę.

Jak na meczach zacznie być po 3-4 tys, to legionista bardzo szybko zostanie spakowany do pendolino i wysłany do stolicy.
Odpowiedz cytując