Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
nameless
Member
Od: 12.2005
Offline
#
3579
18.03.2014, 23:31
Ok, rozumiem, że nigdy wcześniej jako bywalec stadionu (sektora X przynajmniej starego) tego nie słyszałeś? Sztandarowego hasła wygłaszanego przez osoby, których teraz teoretycznie bronisz?
nameless
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nameless
Znajdź inne posty napisane przez nameless