Wyświetl pojedynczy post
nameless
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3579
Stary 18.03.2014, 23:31
Ok, rozumiem, że nigdy wcześniej jako bywalec stadionu (sektora X przynajmniej starego) tego nie słyszałeś? Sztandarowego hasła wygłaszanego przez osoby, których teraz teoretycznie bronisz?
Odpowiedz cytując