gigant napisał(a):

|
Całą jesień SKWK było równorzędnym partnerem a o Miśku nikt nie wspomniał, teraz afera. Zobaczymy jak S.A. zrobi następną akcję na rynku. Bo kto to ochraniał to pewnie wiedzą jerry i iriver czy jak sierżantom tam.
|
No widzisz, może w klubie (Cupiał) nie zdawali sobie wcześniej sprawy, ze rozmawiali z kumplami Miśka.