Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3551
Stary 18.03.2014, 21:04
gigant napisał(a):Wyświetl post
Całą jesień SKWK było równorzędnym partnerem a o Miśku nikt nie wspomniał, teraz afera. Zobaczymy jak S.A. zrobi następną akcję na rynku. Bo kto to ochraniał to pewnie wiedzą jerry i iriver czy jak sierżantom tam.
No widzisz, może w klubie (Cupiał) nie zdawali sobie wcześniej sprawy, ze rozmawiali z kumplami Miśka.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując