Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3547
Stary 18.03.2014, 20:53
juniho napisał(a):Wyświetl post
Żaden szanujący się kibic nie będzie stał obok policjanta na meczu!!!! Bo chyba nie ma nigdzie tak na świecie!!
Jest, tylko pewnie nawet nieraz o tym nie wiedzą. W Polsce też już nieraz psiarnia stała, teraz ferment - bo jest oficjalne info na ten temat.
Odpowiedz cytując