juniho napisał(a):

|
Żaden szanujący się kibic nie będzie stał obok policjanta na meczu!!!! Bo chyba nie ma nigdzie tak na świecie!!
|
Jest, tylko pewnie nawet nieraz o tym nie wiedzą. W Polsce też już nieraz psiarnia stała, teraz ferment - bo jest oficjalne info na ten temat.