Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3544
Stary 18.03.2014, 20:40
Myślę że jakubek 78 trafił w sedno...nie trzeba więcej pisać...jedni przychodzą dla Wisły jej barw,historii, atmosfery i przyjaciół bo to tworzy ten wspaniały klub. Inni natomiast przychodzą dla tytułów i piłkarzy którzy w każdej chwili mogą się zmienic. Żaden szanujący się kibic nie będzie stał obok policjanta na meczu!!!! Bo chyba nie ma nigdzie tak na świecie!!
Odpowiedz cytując