Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 18.03.2014, 17:18
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie masz dowodów, że to SKWK stało za racami i tyle. Reszta jest Twoimi insynuacjami. Tak samo postępują ostatnio dziennikarze i policja.

Wystarczy oskarżenie, bycie w złym miejscu o złym czasie i już jesteś SKAZANY!!!



Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju. Gratulacje! Nie, to nie Bednarz wydał oświadczenie podpisując Wisła Kraków S.A. W czasie gdu jest prezesem tej jednostki organizacyjnej. Masz rację, przyznaję Ci "order uśmiechu!".

Zakaz taki może wydać klub piłkarski, czyli w naszym przypadku Jacek B. prezes Wisła Kraków S.A.
Ale on wyraźnie pisze, że nie twierdzi, że to wina SKWK. Tylko dlaczego SKWK nie potępiło tego działania na szkodę klubu?

Zresztą jakoś wydaję mi się, że Cupiał się wściekł za kolejną karę i kazał coś z tym zrobić.
Odpowiedz cytując