Arked napisał(a):

|
Nie czytam tych gazet, o których piszesz i nie wiem co to za dziennikarze. Mi po prostu zabrakło wyraźnego oświadczenia SKWK odcinającego się od akcji z racami bądź potępiającego je. Na ten temat jest tylko jedno zdanie zakopane gdzieś w tekście pt. "Oceńcie sami".
|
nie masz dowodów, że to SKWK stało za racami i tyle. Reszta jest Twoimi insynuacjami. Tak samo postępują ostatnio dziennikarze i policja.
Wystarczy oskarżenie, bycie w złym miejscu o złym czasie i już jesteś SKAZANY!!!
Lukasz napisał(a):

Nie masz racji.
Pomijając ze zarząd jest od rządzenia, a odpowiedzialność za zarząd bierze rada nadzorcza (jak sama nazwa wskazuje) to pod oświadczeniem jest podpis 'Wisła Kraków SA'. Zatem nie jest to oświadczenie J.B. ani tez zarządu klubu. Do tego nazwisko Bednarz nie pojawia się ani razu w dokumencie tak samo jak nie pojawia się wątek 'restauracji u wiślaków'. Masz jakiś dowód czy grasz w skojarzenia?
Mogę użyć tej samej retoryki - kto jest odpowiedzialny za zakazy niewinnych ludzi? Szukaj go sobie w klubie czy na policji - możesz iść i spytać kto jest podpisany pod dokumentem. Masz jakiś dowód ze to Bednarz?
Reasumując - albo posłujemy się logiką albo dowodami - możesz wybrać. Jeśli dowodami - Bednarz niewinny. Jeśli logiką - SKWK ma o wiele więcej wspólnego z racami niż wskazują na to 'dokumenty'.
|
Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju. Gratulacje! Nie, to nie Bednarz wydał oświadczenie podpisując Wisła Kraków S.A. W czasie gdu jest prezesem tej jednostki organizacyjnej. Masz rację, przyznaję Ci "order uśmiechu!".
Cytat z powyższego oświadczenia:
W związku z wydarzeniami podczas meczu Wisła Kraków - Ruch Chorzów osobom, które są podejrzane o udział bądź współudział w zakłócaniu porządku,
Klub postanowił (Zarząd, w którym prezesem jest Jacek B.) - zgodnie z nakazem ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych Art. 15., ust.3 punkt 3. - nie zezwolić na uczestnictwo w meczach Wisły Kraków do odwołania, ale nie krócej niż do końca sezonu. Decyzja ta dotyczy także grupy, która od lat zakłócała porządek na meczach przy Reymonta 22, a także podczas innych wydarzeń sportowych lub kulturalnych, dlatego już znajduje się w rejestrach Policji.
Daj sobie spokój już z Twoimi zagrywkami.
Ajax napisał(a):

|
Ale on (Arked) wyraźnie pisze, że nie twierdzi, że to wina SKWK.
|
Właśnie to twierdzi:
Arked napisał(a):

|
Jeśli SKWK jest jakkolwiek odpowiedzialne za akcje z racami, a wszystko na to wskazuje.
|