|
Z pewnością przy pust(aw)ych trybunach stać nas będzie na 3-4 zawodników klasy Stilicia. Te "newsy" wyciągane są z poprzednich wypowiedzi, gdzie między klubem, a nami było jeszcze cacy.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|