Arked napisał(a):

|
domin_czyzyny i Gwiażdzisty, uprawiacie w tym momencie demagogie. Wasze posty nie mają nic wspólnego z merytoryczną dyskusją.
|
a co taki poniższy post wnosi do dyskusji ?
prokurator napisał(a):

|
CHODZIŁEM CAŁE LATA NA STADION JAK dziesiątka była obstawiona dookoła ZOMOWcami !!!! a Wisła sportowo była chłopcem do bicia. Przeżyłęm Na trybunach BYWAŁO w porywach do 5000. ludzi . Barwy to mogłą Wam zrobić mamusia na szydełku. Nie musisz mi moralizować jeden z drugim. Na 99% wielkiego H.. o tym wiecie.
|
Arked napisał(a):

|
Zadam jeszcze raz pytanie. Czy SKWK jest odpowiedzialne za odpalenie rac na derbach i/lub na meczu z Ruchem? Czy jest związek między odpaleniem rac, a brakiem porozumienia między klubem, a SKWK odnośnie przekazania dobrowolnej złotówki od biletu na rzecz stowarzyszenia?
|
Jeśli Cię to interesuje wyślij do nich zapytanie, a może będzie lepiej jak pójdziesz na spotkanie i zapytasz.