Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2019
Stary 18.03.2014, 13:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nie. Bo jest wtedy traktowany tak jak był traktowany Probierz. Trener albo nauczy grać skutecznie, co nie jest łatwe, albo braki będzie chciał narobić zaangażowaniem zawodników, do czego potrzeba mu autorytetu. Pojmujesz?
Z całym szacunkiem dla Kulawika ale jako trener to on nie miał żadnego autorytetu, jako były piłkarz tak, ale nie jako trener gdzie większość składu to najemnicy. Trener zyskuje autorytet tylko i wyłącznie swoimi wynikami. Jaki miał autorytet trener Moskal, gdy Małecki się na niego wypiął? Nie miał żadnego, bo był na starcie swojej kariery trenerskiej.

Sądzę, że na tym można zakończyć dyskusje, bo i tak żadna ze stron nie przekona drugiej. Dla mnie np. okres Kulawika to był marazm, dla Ciebie zupełnie coś innego.
Odpowiedz cytując