Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3450
Stary 18.03.2014, 11:35
borys napisał(a):Wyświetl post
Sadzicie, ze Bednarz samowolnie podjal te wszystkie decyzje? Bez poparcia z "góry". Trzeba o tym pamietać piszac/mówiac: wojna!. Z kim ta wojna tak naprawde bedzie toczona i czy ma szanse skonczyc sie pomyslnie dla Wisly nie tylko dla którejś ze stron.

Bednarz odejdzie, bedzie "zwyciestwo" czy aby napewno? Czy aby sprawa nie jest duuzo grubsza...

Byc moze snuje teorie spiskowe ale caly raban byc moze jest czubkiem gory lodowej do czegos wiekszego. Skupiamy sie na drzewie nie widzimy lasu.
wojna jest z polityką jaką klub wobec nas prowadzi, niezależnie od tego czyja to decyzja. Bednarz jest jej symbolem, po Jego odejściu i wyprowadzeniu POlicji ze stadionu można myśleć o porozumieniu.
Odpowiedz cytując