Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3288
Stary 17.03.2014, 21:51
M89 napisał(a):Wyświetl post
Przyznam, że dawno tu nie byłem, ale bez względu na poglądy mam prośbę do Adminów o opublikowanie na głównej stronie komunikatu SKWK o bojkocie piątkowego meczu.
Post z innego wątku, ale dołączam się do prośby.




Pytanie do Administratorów- Redakcji- możemy liczyć na jakąś informację w tej sprawie na głównej stronie ?

/Edit: Dziękuję.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.03.2014 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując