M89 napisał(a):

|
Przyznam, że dawno tu nie byłem, ale bez względu na poglądy mam prośbę do Adminów o opublikowanie na głównej stronie komunikatu SKWK o bojkocie piątkowego meczu.
|
Post z innego wątku, ale dołączam się do prośby.
Pytanie do Administratorów- Redakcji- możemy liczyć na jakąś informację w tej sprawie na głównej stronie ?
/Edit: Dziękuję.
