jerry.lii.lewis napisał(a):

Noo, to już pomysł na nagrodę w kategorii SF 
Rozwiń pomysł i przedstaw Cupiałowi - niech się chłop pośmieje na początek tygodnia.
Klub to organizacja i trzeba UMIEĆ nią zarządzać.
Czasy "nie matura lecz chęć szczera ... " minęły kilkadziesiąt lat temu i dobrze.
Specjalista od zarządzania ma zarządzać, przy pomocy WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, a nie porywów serca.
I nie jest to post popierający konkretnie Bednarza tylko wyjaśniający podstawowe, zdawałoby się sprawy w zarządzaniu.
|
boże trzymaj mnie.
Czy kibic Wisły nie ma już prawa znać na zarządzaniu?
Rozumiem, że ta umiejętność przynależy tylko do kibiców Legii...
Rozumiem, że kibic Wisły w twoim mniemaniu to upośledzona osoba... brak mi słów
matko boska częstochowska ratuj...