Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3405
Stary 17.03.2014, 21:03
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Noo, to już pomysł na nagrodę w kategorii SF
Rozwiń pomysł i przedstaw Cupiałowi - niech się chłop pośmieje na początek tygodnia.
Klub to organizacja i trzeba UMIEĆ nią zarządzać.
Czasy "nie matura lecz chęć szczera ... " minęły kilkadziesiąt lat temu i dobrze.
Specjalista od zarządzania ma zarządzać, przy pomocy WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, a nie porywów serca.
I nie jest to post popierający konkretnie Bednarza tylko wyjaśniający podstawowe, zdawałoby się sprawy w zarządzaniu.
boże trzymaj mnie.
Czy kibic Wisły nie ma już prawa znać na zarządzaniu?
Rozumiem, że ta umiejętność przynależy tylko do kibiców Legii...
Rozumiem, że kibic Wisły w twoim mniemaniu to upośledzona osoba... brak mi słów
matko boska częstochowska ratuj...
Ostatnio edytowane przez palikot : 17.03.2014 o godz. 21:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując