Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3387
Stary 17.03.2014, 10:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dlatego uważam, że klubem powinni zarządzać właśnie kibice ludzie związani emocjonalnie z regionem, klubem a nie jakiś łysy warszawski krętacz...
Przynajmniej jak już tam idziesz, to krzyknij mu co o nim myślisz skoro jest tak jak piszesz.
Pozdro
Noo, to już pomysł na nagrodę w kategorii SF
Rozwiń pomysł i przedstaw Cupiałowi - niech się chłop pośmieje na początek tygodnia.
Klub to organizacja i trzeba UMIEĆ nią zarządzać.
Czasy "nie matura lecz chęć szczera ... " minęły kilkadziesiąt lat temu i dobrze.
Specjalista od zarządzania ma zarządzać, przy pomocy WIEDZY I DOŚWIADCZENIA, a nie porywów serca.
I nie jest to post popierający konkretnie Bednarza tylko wyjaśniający podstawowe, zdawałoby się sprawy w zarządzaniu.
Odpowiedz cytując