Temat
:
[26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
105
16.03.2014, 15:14
mitmichael
napisał(a):
Widac, ze jest wsrod swoich niech lepiej tam spada a Wisełke zostawi w spokoju
Przynajmniej ma "swoich" ja mam ostatnio problem z takimi definicjami.
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann