Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3244
Stary 15.03.2014, 18:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
W GK piszą , że Bednarz powiedział, że ma poparcie Cupiała w wojnie z kibicami.
I że są przygotowani na spadek frekwencji oraz na to, że taka sytuacja może trwać kilka lat.

Tak się zastanawiam czy to prawda z Cupiałem ? A nawet jeśli mu tak powiedział, czy poparcie nadprezesa nie skończy się bardzo szybko, gdy zobaczy co się dzieje na stadionie.
Tylko krążą ploty, że Bednarz po sezonie odchodzi do jakiegoś klubu... A Cupiała ponoć w klubie nie ma
Ja się zastanawiam, czy dla dobra Wisły nie powinien wylecieć już... Bo ja temu łysemu krętaczowi nie wierze w żadne słowo jakie wygłasza.
Kłamał o kłopotach bogactwa, o transferach, kłamał SKWK o 1zł od biletu, kłamie, że wojny z kibicami nie prowadzi dając prawie tysiąc zakazów stadionowych, kłamie kibiców wymieniając się informacjami z policją na które zgody kibic nie wydał kłamał kiedy odnośnie zakazu stadionowego dla 6 tys osób ii pewnie kłamie z Cupiałem.
Niech wypier papier jak najszybciej krętacz łysy warszawski
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.03.2014 o godz. 19:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując