domin_czyzyny napisał(a):

W GK piszą , że Bednarz powiedział, że ma poparcie Cupiała w wojnie z kibicami.
I że są przygotowani na spadek frekwencji oraz na to, że taka sytuacja może trwać kilka lat.
Tak się zastanawiam czy to prawda z Cupiałem ? A nawet jeśli mu tak powiedział, czy poparcie nadprezesa nie skończy się bardzo szybko, gdy zobaczy co się dzieje na stadionie.
|
Tylko krążą ploty, że Bednarz po sezonie odchodzi do jakiegoś klubu... A Cupiała ponoć w klubie nie ma
Ja się zastanawiam, czy dla dobra Wisły nie powinien wylecieć już... Bo ja temu łysemu krętaczowi nie wierze w żadne słowo jakie wygłasza.
Kłamał o kłopotach bogactwa, o transferach, kłamał SKWK o 1zł od biletu, kłamie, że wojny z kibicami nie prowadzi dając prawie tysiąc zakazów stadionowych, kłamie kibiców wymieniając się informacjami z policją na które zgody kibic nie wydał kłamał kiedy odnośnie zakazu stadionowego dla 6 tys osób ii pewnie kłamie z Cupiałem.
Niech wypier papier jak najszybciej krętacz łysy warszawski