arti napisał(a):

Dokładnie - ma jeszcze ponad 2 lata kontraktu (=27 miechów x ileśdziesiąt tysięcy) i tej kasy z pewnością nie odpuści. Straszenie w tej chwili odejściem jest zwykłym pieprzeniem i manipulacją i jest o tyle fatalne, że dodatkowo podsyca już i tak niedobrą atmosferę, co w jakiejś skali niestety widać choćby tu na forum.
Niech wygrywa jak najwięcej i jak najdłużej - od tego tu jest.
|
Ja bym to nazwał bardzo prymitywnym szantażem emocjonalnym na poziomie wczesnej podstawówki. Niech się skupi na trenowaniu, bo z jego kłapania jęzorem nigdy nie wynika nic dobrego (jedynie często można się ubawić po pachy). Żeby nie było doceniam jego osiągnięcia trenerskie w piłce klubowej ale za 60 tys. miesięcznie można mieć równie dobrego, jak nie lepszego trenera.