Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 15.03.2014, 16:43
arti napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie - ma jeszcze ponad 2 lata kontraktu (=27 miechów x ileśdziesiąt tysięcy) i tej kasy z pewnością nie odpuści. Straszenie w tej chwili odejściem jest zwykłym pieprzeniem i manipulacją i jest o tyle fatalne, że dodatkowo podsyca już i tak niedobrą atmosferę, co w jakiejś skali niestety widać choćby tu na forum.
Niech wygrywa jak najwięcej i jak najdłużej - od tego tu jest.
Ja bym to nazwał bardzo prymitywnym szantażem emocjonalnym na poziomie wczesnej podstawówki. Niech się skupi na trenowaniu, bo z jego kłapania jęzorem nigdy nie wynika nic dobrego (jedynie często można się ubawić po pachy). Żeby nie było doceniam jego osiągnięcia trenerskie w piłce klubowej ale za 60 tys. miesięcznie można mieć równie dobrego, jak nie lepszego trenera.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 15.03.2014 o godz. 19:08.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując