|
W GK piszą , że Bednarz powiedział, że ma poparcie Cupiała w wojnie z kibicami.
I że są przygotowani na spadek frekwencji oraz na to, że taka sytuacja może trwać kilka lat.
Tak się zastanawiam czy to prawda z Cupiałem ? A nawet jeśli mu tak powiedział, czy poparcie nadprezesa nie skończy się bardzo szybko, gdy zobaczy co się dzieje na stadionie.
|