BiałaGwiazda napisał(a):

|
Smuda wyraźnie zaznacza że absolutnie nie wypowiadał sie kiedykolwiek i jakkolwiek o kibicach. Teraz oczekuje sprostowania ze strony SKWK i wyjaśnienia tej sytuacji,bo rzucono jakąś plote żeby zdyskredytować Franka.
|
Nie wypowiada? To niby o czym mówi w odpowiedzi na ostatnie pytanie? O kosmitach?