|
Senior Member
Offline
|
#3180

14.03.2014, 20:06
|
Grantar napisał(a): 
|
SKWK Smudę też chce wy..lić.
|
Grantar napisał(a): 
Czy do k.. nędzy nie można było w przerwie przejść się z puszkami ? Nóżki bolą ?
Nie ... oczywiście lepiej niech haracz zbiera Bednarz ... od tych co chcą i nie chcą ....
A potem racami wymusza się "złotówkę" na własną działalność
to jest OK ?
|
Wpierw ochłoń, a później ewentualnie pisz.
milosz napisał(a): 
|
Dodatkowo, nawet powierzchowna analiza działań i kondycji SKWK pokazuje że i tam zmiany są potrzebne, i to liczne zmiany.
|
Neguje od początku obecność w klubie Bednarza, chcę tym samym wymiany na etacie prezesa Wisły. Jednocześnie nigdy nie popierałem wszystkich działań SKWK, stąd ze Smudą to żaden argument w obronie J.B., tak jak z racami.. tylko potwierdza iż zmiany są potrzebne i to personalne po obu stronach. Zmiany, zmiany.., może ciut łagodniej, ale jednak zmiany, zmiany ..https://www.youtube.com/watch?v=r57G4Bi-SeI , choć jak myślę o obecności w klubie pana J.B. ..to wole tą muzę https://www.youtube.com/watch?v=4fFD8XgI3tk 
|
|