milosz napisał(a):

|
W Wiśle nic nie zaczęło się poprawiać dzięki Bednarzowi, przestań walić farmazony. Wyniki sportowe są dzięki Smudzie,
|
SKWK Smudę też chce wy..lić.
milosz napisał(a):

|
Co do wątku kibicowskiego, tu nie chodzi o race (te są pretekstem), tylko o współprace z SKWK, ogólnie z kibicami, mylisz przyczynę i skutek. Wpierw były warunki zaporowe w negocjacjach, a później race, nie odwrotnie.
|
Czy do k.. nędzy nie można było w przerwie przejść się z puszkami ? Nóżki bolą ?
Nie ... oczywiście lepiej niech haracz zbiera Bednarz ... od tych co chcą i nie chcą ....
A potem racami wymusza się "złotówkę" na własną działalność
to jest OK ?