palikot napisał(a):

Zakaz Mam i ja aeaeaooo 
Bogu Ducha Winny ja! przyszedł na piwo do Wiślaków dostał zakaz stadionowy!
Dziękuje panie Bednarz!
|
Po pierwsze - nie jesteś niewinny, jesteś kibol. Prawdziwy kibic ogląda mecze w domu w C+ albo na jakimś gównianym streamie w 320dpi.
Po drugie - przynajmniej nie masz dylematów moralnych: przyjść czy nie przyjść
