Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3146
Stary 14.03.2014, 16:34
palikot napisał(a):Wyświetl post
Zakaz Mam i ja aeaeaooo
Bogu Ducha Winny ja! przyszedł na piwo do Wiślaków dostał zakaz stadionowy!
Dziękuje panie Bednarz!
Po pierwsze - nie jesteś niewinny, jesteś kibol. Prawdziwy kibic ogląda mecze w domu w C+ albo na jakimś gównianym streamie w 320dpi.

Po drugie - przynajmniej nie masz dylematów moralnych: przyjść czy nie przyjść
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując