Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2938
Stary 12.03.2014, 00:23
Zastanawiam się czy Bednarz obiecał zapłacić za nadgodziny pracownikom klubu za siedzenie na forach i pisanie durnych postów, które mają odwrócić uwagę od sedna sprawy...

TSW83 napisał(a):Wyświetl post
gadajcie sobie tam na wioskach.
Rejestruje się taki kosmita wczoraj. Dziś się wymądrza, poucza nas a teraz jeszcze obraża w stylu parcha... ....a co się dzieje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.03.2014 o godz. 00:36.
Odpowiedz cytując