Zastanawiam się czy Bednarz obiecał zapłacić za nadgodziny pracownikom klubu za siedzenie na forach i pisanie durnych postów, które mają odwrócić uwagę od sedna sprawy...
TSW83 napisał(a):

|
gadajcie sobie tam na wioskach.
|
Rejestruje się taki kosmita wczoraj. Dziś się wymądrza, poucza nas a teraz jeszcze obraża w stylu parcha... ....a co się dzieje.