|
Senior Member
Offline
|
#2936

12.03.2014, 00:22
|
TSW83 napisał(a): 
Zaraz, zaraz, skoro takie akcje miały miejsce za czasów SKWK (w zasadzie nie wiem co oni maja do tego ale niech będzie) to jaka różnica skro bez nich też tak będzie (według proroków).
Czy SKWK czy nie to jak mają być takie akcje to po co w ogóle pisać o tym, że teraz zobaczycie jak po ryju dostaniecie na stadionie? masakra, nie piszcie w ten sposób bo kompromitujecie nas, gadajcie sobie tam na wioskach, ale przenigdy publicznie takich rzeczy nie piszcie bo to wstyd i kompromitacja.
|
Nic dodac, nic ując.
O Tempora, o mores!
|
|