Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2936
Stary 12.03.2014, 00:22
TSW83 napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz, skoro takie akcje miały miejsce za czasów SKWK (w zasadzie nie wiem co oni maja do tego ale niech będzie) to jaka różnica skro bez nich też tak będzie (według proroków).

Czy SKWK czy nie to jak mają być takie akcje to po co w ogóle pisać o tym, że teraz zobaczycie jak po ryju dostaniecie na stadionie? masakra, nie piszcie w ten sposób bo kompromitujecie nas, gadajcie sobie tam na wioskach, ale przenigdy publicznie takich rzeczy nie piszcie bo to wstyd i kompromitacja.
Nic dodac, nic ując.

O Tempora, o mores!
Odpowiedz cytując