Wyświetl pojedynczy post
TSW83
Banita
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2894
Stary 11.03.2014, 21:08
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego jest bojkot akcji SKWK dopóki z klubu nie odejdzie trener Sumda, bo tutaj się pogubiłem?

Nie chciał dać piłkarzy na DERBOWY przemarsz pod eskortą policji, z opcją lecących kamieni lub niewiadomo czego narażając zdrowie piłkarzy godzinę przed spotkaniem

Absurd goni absurd.


Jak w kiermanie zrobi się pusto to SKWK szybciutko cofnie oświadczenie...
Odpowiedz cytując