Adenalix napisał(a):

|
Dlaczego jest bojkot akcji SKWK dopóki z klubu nie odejdzie trener Sumda, bo tutaj się pogubiłem?
|
Nie chciał dać piłkarzy na DERBOWY przemarsz pod eskortą policji, z opcją lecących kamieni lub niewiadomo czego narażając zdrowie piłkarzy godzinę przed spotkaniem
Absurd goni absurd.
Jak w kiermanie zrobi się pusto to SKWK szybciutko cofnie oświadczenie...