silver03 napisał(a):

|
No i mamy pat. Bardzo wątpię, żeby Cupiał zniżył się do poziomu SKWK i zwolnił Bedarza, Pilcha i Smudę, czyli ludzi których on sam zatrudnił, tylko dlatego bo SKWK stawia takie wymagania dalszego dialogu. Może jakby na tacy była tylko głowa Bednarza to by przeszło... ale swojego przyjaciela Smude, no nie ma szans. A teraz ktoś bardziej "kumaty" niech wyjaśni mi o co chodzi ze Smudą? Oprócz tego, że podobno powiedział, żeby się z kibolami nie ustawiać. Powoli to wszystko idzie w coraz większy absurd.
|
Nie jestem bardziej kumaty, ale powiem Ci jak ja to widzę. Smuda to jest prosty chłop który ma w głębokim poważaniu sprawy kibicowskie. Jest to koleś zorientowany tylko na wynik i na kasę (kolejność przypadkowa może być odwrotnie). Jeżeli coś chlapnie, to robi to nierozważnie, i niekoniecznie trzeba to interpretować wprost bo nie jest to mistrz dyplomacji. Zresztą dał jasny przekaz mówiąc że jak dalej się bedą czepiać jego osoby to wie jak ma to rozwiązać. Tutaj głównie chodzi chyba o nieodżałowanej pamięci młodą wschodzącą gwiazdę - Patryka Małeckiego, a w dalszej kolejności o Sobola i Stolarskiego. Podkreślam że jest to moje prywatne zdanie.