Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2822
Stary 11.03.2014, 13:56
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post


Zobaczymy. Mecz z Ruchem był piłkarsko i pod względem emocji dosyć ciekawy.

Zapominasz, ze na tym meczu bylo sporo osob z SKWK, kiboli, fanatykow, czy jak wy tam ich nazywacie.. i osoby, ktore popieraja dzialania SKWK.
Wtedy nie bylo nic jeszcze wiadome wiec kazdy poszedl na stadion, w tym ja, choc od nastepnego juz nie ide. Bo u nas nie ma Anglii i tu sie dla samej pilki sie nie przychodzi. Ale rowniez dla trybun.



silver03 napisał(a):Wyświetl post
A teraz ktoś bardziej "kumaty" niech wyjaśni mi o co chodzi ze Smudą?
Kumaty nie jestem więc zacytuje wtajemniczonych:

Cytat:
Smuda przekabacał kogo trzeba mówiąc o kibicach, że to bandyci, z którymi nie wolno się dogadywać. Sądził, że nikt się nie dowie, lecz zapomniał, że ściany mają uszy, a przy jego dykcji i wysławianiu się jest słyszalny bardzo dobrze. I m.in przez Smudę nie doszło do złotówki od biletu i tym samym zablokował budowę pomnika dla Henryka Reymana. A za plucie na Reymana nie ma przebacz. Generalnie ma wyjebane na wszystkie akcje kibiców, dupy mu się nawet nie chciało ruszyć na ślubowanie młodych wychowanków Wisły (dla dzieciaczków to najważniejszy moment w życiu kiedy to pod sztandarem Białej Gwiazdy ślubują wierność Wiśle).

Co do SKWK to bardzo dobra decyzja. Robią tyle dobrego, a jakieś żmije jadowite kasają i kąsaja, piepszą niestworzone rzeczy, mylą osoby, przeinaczają fakty, widzą albo chcą widzieć 1% negatywu, a o 99% pozytywach już nie chcą wiedzieć (komentarze na wislaportal to jakiś ....a sajgon ) .. no to teraz oni sie tym wszystkim zajmą, cwaniaczki.
Ostatnio edytowane przez CH. : 11.03.2014 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując