Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 11.03.2014, 09:02
UW&I napisał(a):Wyświetl post
? Zamknąć ryje i oglądać mecze - do tego się nadajecie a co do reszty są na Wiśle odpowiednie osoby i macie się dostosować.
Nikt do niczego nie musi sie dostosowywac,tym bardziej jezeli to nie ma nic w spólnego z dobrem Wisły ....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując