Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2789
Stary 11.03.2014, 08:49
UW&I napisał(a):Wyświetl post
...... Zamknąć ryje i oglądać mecze - do tego się nadajecie a co do reszty są na Wiśle odpowiednie osoby i macie się dostosować.
Wydaje ci się że masz coś do powiedzenia ?

W demokracji jeżeli już ktoś się ma dostosować do kogoś to mniejszość do większości.

Chcesz by twój nadmiar adrenaliny służył Wiśle ... zapisz się do sekcji boksu ... zapasy ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując