UW&I napisał(a):

|
...... Zamknąć ryje i oglądać mecze - do tego się nadajecie a co do reszty są na Wiśle odpowiednie osoby i macie się dostosować.
|
Wydaje ci się że masz coś do powiedzenia

?
W demokracji jeżeli już ktoś się ma dostosować do kogoś to mniejszość do większości.
Chcesz by twój nadmiar adrenaliny służył Wiśle ... zapisz się do sekcji boksu ... zapasy ....