Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2768
Stary 10.03.2014, 21:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A Ty myślisz, że po tym oświadczeniu zmienią zdanie?
Niestety, nie mam złudzeń :( to jest przykre, że osoby naxywające się kibicami wierzą POlicji i dziennikarzynom, czyli dwóm zawodom o etyce zbliżonej do tej, którą ma najstarszy zawód świata, oczywiście nie obrażając tej ostatniej...

To, że prostytutka, policjant czy dziennikarz wykonuje swoją robotę to cóz powiedzieć, taka moralność. Najgorsze jest to, że tutaj ich opinie mają swoich zwolenników...

GrzegorzTS jak ....a (prostytutka) coś powie to bierzesz to za pewnik ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując