Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 10.03.2014, 21:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niech przed meczem te wszystkie płaczki przyjda do restauracji "U Wiślaków" przed meczem z Zawiszą i niech te swoje żale wyleją publicznie. Jak nie przyjdą to będzie znaczyło, ze rozmawiamy tu jakimiś kosmitami i parchami z kałuży.

La Furia Dell" Est a co to wnosi do dyskusji o dzisiejszej działalności Wesołego ? Gdy nadstawiał głowę w imieniu Wisły to już nie pamiętasz ?
Nic by nie wnosilo gdyby gigant nie wyskoczył z tekstem o je.ba.nych tłukach....moze jestem tłu.kiem., ale na 1906% nie je.ban.ym...20-scia lat temu bywalem w pociagach specjalnych na wyjazdach w II lidze i bylem w sobotę....Róznica taka ,ze wtedy bylem dzieciakiem a w sobote byłem Z dzieciakiem. Niem mam zamiaru jeczęc ani nie mam zamiaru milczeć. Powiem jedno- kto byl "U Wislaków" sie bawil i ja to rozumiem w pewnym sensie...kto mial dzieci w okolicy E...cóz....TEN się bał.KONIEC
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując