Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 10.03.2014, 17:02
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Doprawdy chciałbym mieć aż taką moc sprawczą w internecie, żeby jakiś chłopek zastanowił się na jaką organizację ma przekazać swój podatek. Zwłaszcza, że jakieś 70% regularnie piszących i czytujących to forum userów pewnie się w ogóle nie rozlicza

Tak samo, mam nadzieję, zrobi sąd i policja ws. 15 debili z Derbów i kolejnych kilkunastu z meczu z Ruchem.

Co do działań Reymana - nigdy się nie dowiesz i chyba lepiej, bo patrząc na to, co dzieje się wokół Wisły za sprawą SKWK, można by się w grobie przewrócić.
takich tekstów jak Twoje jest wiele, część piszą ludzie którzy nie zdają sobie sprawy z sytuacji TS WISŁA, a część piszą po prostu parchy lub osoby wrogie TSowi. Kropla drąży skałę.

Dla wszystkich nas sytuacja i przyszłosć Wisły jest ważna, można mieć inne zdania na różne tematy, choćby SKWK. Ale nie powinniśmy tutaj propagować działań, które mogą szkodzić WIŚLE KRAKÓW.
Co do Reymana jestem pewien jednego, że nie pochwalałby osób, które przychodzą 1 lub 2 x do roku na stadion i nie znają Hymnu TS WISŁA.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Teraz jest nam potrzebny każdy kibic, tak jak i dojrzała postawa i współpraca stowarzyszenia z klubem.
SKWK bardzo długo wykazywało się spokojem, przez wiele miesięcy był "Wersal". Teraz coś pękło, trzeba to odbudować jak najszybciej.
A co do kibiców, taki laluś w rurkach jest potrzebny o tyle, że A) kupi bilet, B) kupi kiełbachę, C) zapłaci 1 zł od biletu na SKWK, które za to wybuduje Pomnik Reymana lub kupi za to bilety dla dzieci z ważnych dzielnic Krakowa. Takich "kibiców" interesy reprezentuje UOKiK, a nie SKWK.

Taki kibic, o którym piszesz będzie ważny dla Wisły i jej kibiców tylko wtedy jak się ogarnie, pozna historię, wartości, nauczy się Hymnu i najważniejszych pieśni.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.03.2014 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując