Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Killhim
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: KOZŁÓWEK , na Reymonta od 88
Offline
#
2717
10.03.2014, 16:55
bebeto
napisał(a):
WSH .
? Sharakany ? Nie mieszają sie do ultraski
http://youtube.com/watch?v=r-BnMI-JPJc&feature=related
Killhim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Killhim
Znajdź inne posty napisane przez Killhim