Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2618
Stary 09.03.2014, 17:28
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jak to pusty :(

Przecież przed meczem z Ruchem obwiniano sektor C że nie będzie kompletu.. Miało być 25 tys ludzi. Nie było?
Mówisz jakby na Wisłę regularnie przychodziło 25 tysięcy ludzi. Zachowaj trochę obiektywizmu i popatrz jaką mamy przeciętną frekwencję. 10 000 ludzi, bez zawieszonych z C (ze 4 tys. głów mniej, nie wszyscy przyszliby na Ruch co oczywiste) oraz bez kibiców gości (których obecność zawsze mobilizuje część niezdecydowanych do przyjścia na R22) to całkiem dobry wynik. Na pewno pokazuje, że poza SKWK istnieje życie i klub sobie bez pewnej grupy ludzi poradzi. Czy tego chcesz czy nie.
Odpowiedz cytując