felipe napisał(a):

|
Zbyt wiele wymagasz, tam są ludzie za prości na umyśle, by tak zawiły tok rozumowania ogarnąć. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji, niedostrzegające swojego debilizmu.
|
Dzieki Bogu nie ma tam takich jasnych umyslow jak twoj. Taki bystry jestes ze dostrzegasz race na boisku, szkode na rzecz klubu i wszechobecna chuliganke, jak ....a kon w kopalni ktory ciagnie wegiel i nawet nie wie po co.
Jestes w tak ciemnej dupie ze az mi Ciebie zal, widac ze nasz problem poprostu Cie przerasta.