Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2597
Stary 09.03.2014, 14:55
felipe napisał(a):Wyświetl post
Zbyt wiele wymagasz, tam są ludzie za prości na umyśle, by tak zawiły tok rozumowania ogarnąć. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji, niedostrzegające swojego debilizmu.
Dzieki Bogu nie ma tam takich jasnych umyslow jak twoj. Taki bystry jestes ze dostrzegasz race na boisku, szkode na rzecz klubu i wszechobecna chuliganke, jak ....a kon w kopalni ktory ciagnie wegiel i nawet nie wie po co.
Jestes w tak ciemnej dupie ze az mi Ciebie zal, widac ze nasz problem poprostu Cie przerasta.
Odpowiedz cytując