Smyrgu napisał(a):

dobrze napisane...
o ile jedna i druga strona ma swoje racje i można sie o nie wykłocać o tyle wczoraj sytuacja z racami wpadajacymi na stadion/trybuny/boisko jest absolutnie nieakceptowalne pod zadnymi argumentami...to był czyn podjęty z premedytacją na życia i zdrowie uczestników naprawde fura szczęscią że nikomu się nic nie stało - skąd taki poroniony pomysł , żeby Wiślak Wiślakowi chciał zrobić krzywde...jesli ludzie bez wyobraźni firmują takie działania a z drugiej strony robią wszelakie szczytne akcje to wychodzi na to,że cel uświęca środki a to już jest chore...SKWK samo sobie wczoraj przylepiło łatke bandytów - aż taka głupota ? desperacja ? zawziętość? czy "wojna" totalna ? pokazanie ze to "my" mozemy wszystko i od "nas" wszystko zależy...
|
Zbyt wiele wymagasz, tam są ludzie za prości na umyśle, by tak zawiły tok rozumowania ogarnąć. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji, niedostrzegające swojego debilizmu.