Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2578
Stary 09.03.2014, 11:32
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
A mnie śmieszą tacy ludzie jak Wy ...
Nie od dziś wiadomo, że stadion to nie teatr czy opera...
Możesz mi powiedzieć ile razy byłeś w operze aby używać takiego porównania? Tak szczerze.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
(...) Race wylądowały na murawie bo na kilka godzin przed meczem Bednarz odwrócił kota ogonem i postawił niemożliwe do przyjęcia warunki o wzięciu odpowiedzialności za imprezę przez Stowarzyszenie. Wziąłbyś odpowiedzialność?
Mógłbyś wyjaśnić jakie są to te niemożliwe do przyjęcia warunki?

Alov napisał(a):Wyświetl post
A najbardziej rozszmieszyło mnie zdanie że sam poprosi o zamknięcie stadionu - przecież to by było jawne działanie na szkodę spółki której jest prezesem a to już podchodzi pod K.K.
EDIT:
Łap:
http://www.infor.pl/prawo/prawo-karn...osc-karna.html

W skrócie - trzeba przekroczyć uprawnienia lub też zaniechać własnych obowiązków by podejść pod KK. Ten przypadek nie podchodzi. Tak samo rzuciłeś 'złotą myśli' jak i Bednarz mówi o zamknięciu stadionu.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 09.03.2014 o godz. 11:41.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując