Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 07.03.2014, 13:21
Z Ruskami na rezuńskim Krymie jest jak z tym "fotografem" co niby uciekł z Syrii i ma 50000zł zdjęć obrazujacych zbrodnie Assada a największy szum robi organizacja zacnych opozycjonistów.

Problem polega jednak na tym, że żeby udowodnić zbrodnie "zacnych opozycjonistów" wystarczy wpisać dwie frazy w googla.

Wpieprzyli sie do Iraku - było zajebiście bo wpieprzyli się ci co powinni tam gdzie trzeba.

Wpieprzyli sie do Kosowa - było zajebiscie bo wpieprzyli się ci co powinni tam gdzie trzeba,

Wpieprzyli się do Afgana - zajebiście p.w.

Wpieprzyli się na Krym - jest źle bo po pierwsze zrobili to ci co nie powinni i nie tam gdzie trzeba.


Waszczykowski wczoraj pięknie mówił w radiu, że my nie mamy ani broni atromowej ani bardzo silnej armii, wiec powinniśmy dbać o najmniejsze przestrzeganie prawa międzynarodowego - więc ja sie pytam, gdzie to dbanie było w Iraku czy Kosowie?

Po Iraku drptali jeszcze żołnierze z białoczerwonymi naszywkami.

Darujmy więc sobie moralitety panowie
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując