DonaltTSSk napisał(a):

Oburzenie TVN na manipulację ruskich mediów nadaje się na nobla w dziedzinie hipokryzji.
Jakby ich wziąć po lupę to wyszłyby jeszcze lepsze kwiatki, zresztą czasami tak jadą po bandzie że żadna lupa nie jest potrzebna ...
Przyganiał kocioł garnkowi ..