Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
1298
05.03.2014, 15:51
DonaltTSSk
napisał(a):
http://forum.legionisci.com/showthre...=5277&page=529
Idealne podsumowanie, prosto w punkt.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik