Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2444
Stary 04.03.2014, 21:48
wojtas87 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co jest najgorsze ?, że każdy chce dobrze dla klubu a tyle rozbieżności :( no niestety grupa kibiców biorąc pod uwagę cały stadion jest zbyt szeroka żeby wszyscy się zgadzali. Problem polega na tym, że jest część kibiców (SKWK), która chce reprezentować całość (i dobrze !) tylko wygląda na to, że nie jest w stanie. Nie chce tej części oskarżać ale składa się na to kilka spraw. Ja należę do tej grupy, której działanie kibiców z trybuny "C" się nie podoba. Po prostu dla mnie SKWK jest pełne sprzeczności. Z jednej strony patriotyczne działania oprawy, po czym doping na derbach z 2012 r. był straszny. Znów sytuacja z tych derbów i brak potępienia działań, w ogóle po co te race . Dla mnie takie coś jest hipokryzją, dlatego też 2 lata temu opuściłem tą trybunę.
Bo brakuje odpowiedniej komunikacji i nad tym powinien się skupić klub i SKWK.
To jest największy problem teraz a cała reszta to dorabianie ideologii i pożywka dla tych co chcą źle lub są zawistni z natury.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując