Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 03.03.2014, 21:15
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post



Moim zdaniem z pierwszej szóstki już nikt nie wypadnie, tym bardziej jeśli Pogoń dziś wygra w Bielsku. Na 2 pozostałe miejsca do grupy mistrzowskiej chętnych bardzo dużo. Wątpie by o pierwszą ósemke powalczyło jeszcze Zagłębie mimo dobrej gry ostatnio oraz Piast i Korona. Pozostaje więc: Zawisza, Lechia, Jaga, Garbaci i Śląsk czyli pięciu chętnych na dwa miejsca, osobiście chciałbym Lechijke i Śląsk ale obstawiam że będzie to Lechia i Zawisza lub Jaga

Widzewa moim zdaniem nawet podział punktów nie uratuje.

Nie zdziwiłbym się jakby Górnik z taką grą miał jeszcze problem. Podobnie sąsiadka i Lubin mimo różnicy punktowej korzystnej dla garbatych to mniej więcej ten sam poziom szans na awans do 8ki.

Będzie jeszcze bardzo ciekawie pod względem podziału tabeli.
Odpowiedz cytując