Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 17:47
Tyle, że ci "normalni" (ty ich tak nazywasz, ja to określenie zachowuję dla innych) ludzie to jakiś 1% margines, którego kolejne wybryki bawią już wyłącznie ich samych. I mogą sobie przyklaskiwać na patologicznych stronkach typu kibice.net, sęk w tym, że w normalnym życiu nie znaczą nic! Tak więc będą marginalizowani.

I sam włącz że chłopie myślenie. Zamykanie stadionów nie spowoduje, że za pół roku jakiś oszołom zmądrzeje, to oczywiste. To jest bydło niereformowalne, na swój sposób ograniczone Chodzi o to, by uderzyć finansowo w kluby - dopiero wówczas te ostatnie włączą się do walki z tym marginesem. Bo współpracować można z ludźmi poważnymi.
Odpowiedz cytując