Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1206
Stary 03.03.2014, 16:10



Moim zdaniem z pierwszej szóstki już nikt nie wypadnie, tym bardziej jeśli Pogoń dziś wygra w Bielsku. Na 2 pozostałe miejsca do grupy mistrzowskiej chętnych bardzo dużo. Wątpie by o pierwszą ósemke powalczyło jeszcze Zagłębie mimo dobrej gry ostatnio oraz Piast i Korona. Pozostaje więc: Zawisza, Lechia, Jaga, Garbaci i Śląsk czyli pięciu chętnych na dwa miejsca, osobiście chciałbym Lechijke i Śląsk ale obstawiam że będzie to Lechia i Zawisza lub Jaga

Widzewa moim zdaniem nawet podział punktów nie uratuje.
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 03.03.2014 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując