Moim zdaniem z pierwszej szóstki już nikt nie wypadnie, tym bardziej jeśli Pogoń dziś wygra w Bielsku. Na 2 pozostałe miejsca do grupy mistrzowskiej chętnych bardzo dużo. Wątpie by o pierwszą ósemke powalczyło jeszcze Zagłębie mimo dobrej gry ostatnio oraz Piast i Korona. Pozostaje więc: Zawisza, Lechia, Jaga, Garbaci i Śląsk czyli pięciu chętnych na dwa miejsca, osobiście chciałbym Lechijke i Śląsk ale obstawiam że będzie to Lechia i Zawisza lub Jaga
Widzewa moim zdaniem nawet podział punktów nie uratuje.