Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1173
Stary 03.03.2014, 02:22
Sorry, ale z tymi latami dziewiećdziesiątymi to straszne pitolenie i dorabianie ideologii. Tak samo w mordę daje się w XXIw., jak dawało się w poprzednim stuleciu. Ludzie się nie zmieniają, to "władza" próbuje regulować i tłumić ich popędy, zapędy itp. Nie mówmy w kółko o latach 90-tych, jak o utraconym Raju. Było, minęło. Kto widział (ja za młodych lat), niech się cieszy, kto nie widział - wiele stracił.

Jeśli to prawda, że Jagiellonia bombardowała sektory piknikowe i rodzinne, to akcja Legii jak najbardziej zrozumiała. Ciekawi mnie tylko, czy w wypadku braku zamknięcia Żylety też doszłoby do tego typu "zamieszek".

W kwestii kar się nie wypowiadam, ale uważam, że nie powinny godzić w dorobek punktowy piłkarzy. Jak już z nimi wygrywać, to uczciwie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując