Temat
:
[24 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 lutego, piątek 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale
Offline
#
119
02.03.2014, 11:40
wislak2214
napisał(a):
Bo dzieci grają lepiej na kartoflisku.. chłopie ogarnij, super argument...
Ok - a chęć grania w ogóle w ten dzień?
Przecież jak już ktoś wyszedł z połowy to był tam sam...
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Vasquez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasquez
Znajdź inne posty napisane przez Vasquez