Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67700
Stary 28.02.2014, 16:28
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Mnie ta cała sytuacja wygląda na potwierdzenie celu, o którym mówią cały czas piłkarze, trener i Bednarz, a którym jest utrzymanie. Pozostanie w lidze mamy już pewne, dlatego też klub lekką ręką zawęża kadrę, walcząc o każdą złotówkę.

Nie chce być złym prorokiem, ale chyba powoli odpuszczamy walkę o o coś więcej w bieżących rozgrywkach.

ja sie o to balem juz pozna jesienia - ze jak wejda do gornej 8 to bedzie tak jak z Pucharem Polski - obysmy sie mylili
Odpowiedz cytując