Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10236
Stary 28.02.2014, 13:47
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Kto jak kto, ale ty akurat nie powinieneś się w tej kwestii wypowiadać.
Czyli uważasz, że to normalne, że kibice nie mają praw obywatelskich, którymi mogą się cieszyć inne środowiska.
Kibic przestaje być obywatelem i domniemanie niewinności, potrzeba udowodnienia winy przestają obowiązywać ?

Nie rozumiem, dlaczego niby ja mam się na ten temat nie wypowiadać ? Czy ja złamałem prawo ? Czy pokazując absurdy demokracji człowiek traci prawa obywatelskie ?
Odpowiedz cytując