Pan Jotka napisał(a):

|
To super. Ja nie kupię jkuż karnetu w takim razie bo się to nie kalkuluje po prostu...
|
kasę odzyskasz, więc karnetowcy nie będą pokrzywdzeni. Ale to nie chodzi o kasę, tu chodzi o zasady i nasze podstawowe prawa jako Obywateli RP..., które rząd i Komisja Ligi łamie...