Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10229
Stary 28.02.2014, 13:11
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
To super. Ja nie kupię jkuż karnetu w takim razie bo się to nie kalkuluje po prostu...
kasę odzyskasz, więc karnetowcy nie będą pokrzywdzeni. Ale to nie chodzi o kasę, tu chodzi o zasady i nasze podstawowe prawa jako Obywateli RP..., które rząd i Komisja Ligi łamie...
Odpowiedz cytując